[Çeviri] Topic Starter Moderator | Konu başlayan konunun moderatörü olsun

Started by Özgür, February 09, 2009, 07:02:06 AM

Previous topic - Next topic

Özgür

Mod:Topic Starter Moderator
Yazan:M-DVD
Uyumluluk:SMF 1.1.1 - 1.1.8 ve SMF 2 Beta 3 & 4 & RC1
Türkçe Çeviri:Özgür'
Açıklama:Seçtiğiniz bölümde, üyelerinizin kendi konularını silebilmelerini, kilitleyebilmelerini yani moderasyon yapabilmelerini sağlar.
Url:http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1621
Türkçeleştirme:Modifications.turkish.php dosyasında ?> kodundan önce ekleyin

./Themes/default/languages/Modifications.turkish.php'de bul

?>

Üstüne ekle
$txt['mboards_moderatorTopicStarter'] = 'Konu moderatörlüğünü aktif et';
$txt['mboards_moderatorTopicStarter_desc'] = 'Bunu seçerseniz üyeler bu bölümdeki konularını düzenleyebilirler, silebilirler, kilitleyebilirler.';

So Long

#Serseri

«['BrKDmRcN']»

Özgür

Hayır, o bölümde tüm kullanıcıların taşıma silme düzenleme yetkisi var tüm konular üzerinde. Bu mod sadece kendi konusunu düzenlemesini sağlıyor kullanıcının. Yani sadece kendi çöplüğünde ötüyor üyemiz :)
So Long

Paragaya

Mod harika yapımcısı güzel yapmış tabi cevirene ( size ) de çok teşekkürler ;)
Geri Döndüm :D...... :)

Tp.Net Turkish Moderator... ;)

[-Delete-]

üye izinlerinde yerel izinlerde bu zaten mevcut bir sistem değil mi? , istediğimiz bölümde yerel izinlerden konu kitleme , silme , taşıma gibi izinleri verebiliyorsunuz , kendi konularında üyelerin mesajlarını editleyebilme izinleride mevcut.

yada ben bu modifikasyonu yanlış anladım :)

Yinede teşekkürler Özgür ;)
Pess..!

Özgür

Quote from: <!--Mehmet--> on February 18, 2009, 06:07:18 AM
üye izinlerinde yerel izinlerde bu zaten mevcut bir sistem değil mi? , istediğimiz bölümde yerel izinlerden konu kitleme , silme , taşıma gibi izinleri verebiliyorsunuz , kendi konularında üyelerin mesajlarını editleyebilme izinleride mevcut.

yada ben bu modifikasyonu yanlış anladım :)

Yinede teşekkürler Özgür ;)

Modifikasyonu yanlış anladın. Konuu düzenleme derken tüm konudan bahsediyorum :) Yani gelen mesajları silebilir konuya.. veya konusunu kilitleyeilir vesair..
So Long

[-Delete-]

Özgür , ya ben smf deki yerel izinleri amuda kalkmışken inceledim yada sen beni yanlış anladın :P
Ama farkettiğim birşey , Konudaki Yetkiler değil Konuyu Başlatanın Sahip Olduğu Yetki oldu, Ama iyice inceleyince oda yine benim dediğime denk geldi..

yerel izinlerdeki ayarları buraya resim olarak ekliyorum buyur bir gözat eğer ben yine yanlış anladıysam özel mesajdan bana sövebilirsin merak etme cevap yazmam hakediyorum çünkü haklıysan :D
Resmi Görmek İçin Tıkla

bu konuyu daha fazla uzatmıyorum kapatıyorum ama haklıysamda yine özel mesajdan doğruluğunun teyidini isterim :P

Kolay gelsin.
Pess..!

Özgür

Hayır bak anlamıyorsun. Kendi konusuna verilmiş cevapları da silebilir. Düzenleyebilir bu modla.
Orada kendi konusunu kilitleme var yada benzer şeyler var evet ama burda kendi konusunun kralı olma durumu var. :)
So Long

Alpay

Aslında bu modifikasyon geliştirilebilirse daha güzel olabilir =)

Şöyle ki bölümlere göre izin vericeksin ;

Kendi tartışma platformunu yarat diye filan :P

Üyede heveslenicek moderatörü benim konumun orada heytt filan :D

Crazytoones

Eski bir konuymuş ama merak ettiğim bir şey var. :)

Sitemde VIP üyelik var. Bu özelliği sadece dediğim üye grubu yapabilse ? Böyle bir imkan var mı ? :)

Advertisement: