Bütün Başlıkları Değiştir

Started by [SiNaN], April 18, 2008, 08:52:12 AM

Previous topic - Next topic

[SiNaN]

Mod: Change All Subjects
Yazan: [SiNaN]
Açıklama: Konunun ilk mesajında Ek Seçenekler altında çıkan seçenek sayesinde, konu içerisindeki bütün mesajların başlıklarını konunun ilk mesajının başlığı olarak değiştirebilme özelliğini ekler.
URL: http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1165
Türkçesi: Mod sayfasında.
Former SMF Core Developer | My Mods | SimplePortal

mersindost

Evet güzel bir uygulama.  Konunun başlıgını değiştirince,konuya yazılan mesajlardaki başlıklar değişmiyordu.Bu mod çok işe yarar.

Eline sağlık
I Am Simple Machines Hero, Because I LOVE Simple Machines

[SiNaN]

Teşekkürler Mersindost. Ama sanırım daha birçok kişi anlamayamadı modun ne işe yaradığını. :D
Former SMF Core Developer | My Mods | SimplePortal

sajT®

Pяηѕѕ LF

Quote from: [SiNaN] on April 19, 2008, 07:53:54 AM
Teşekkürler Mersindost. Ama sanırım daha birçok kişi anlamayamadı modun ne işe yaradığını. :D

Ben anlamaya calisdim ama olmadi  ::) hayirlisi olsun.
1.1.21 Default

Alpay

Quote from: Prenses on April 22, 2008, 10:07:35 AM

Şimdi misal bu konuda değiştir dedigimizde Bütün Başlıklar Değiştir / Change All Subjects bunu değiştirirz ama konunun diğer yanıtla(cevap) ları Re: Mod: Bütün Başlıkları Değiştir / Change All Subjects  olarak kalır bu "Re: Mod: Bütün Başlıkları Değiştir / Change All Subjects" lerin hepsini değiştirmek için modifikasyon daha acık nasıl olur bilmem :P

sajT®

Quote from: Alpay on April 22, 2008, 10:14:21 AM

Şimdi misal bu konuda değiştir dedigimizde Bütün Başlıklar Değiştir / Change All Subjects bunu değiştirirz ama konunun diğer yanıtla(cevap) ları Re: Mod: Bütün Başlıkları Değiştir / Change All Subjects  olarak kalır bu "Re: Mod: Bütün Başlıkları Değiştir / Change All Subjects" lerin hepsini değiştirmek için modifikasyon daha acık nasıl olur bilmem :P

Sanırım Olmaz :D

Pяηѕѕ LF

Sanki az anladim gibi  :) simdi.. güzel bir açiklama yapmissin lol.. tesekkür ederim Alpay. kolay gelsin.
1.1.21 Default

Hoochie Coochie Man

Teşekkürler Sinan, bu mod bana bugün çok lazım oldu..
Bende "Başka Bir Kullanıcı Olarak Gönder" modunda yüklü.. post.tempalte.php'ye uyguladığı modifikasyon aynı yer olduğu için çakışıyorlar :) Hadi ben biliyorum kodlama işini hallettim ikiside güzelcene duruyor.. Ancak yeni başlıyanlar için bu sorun olacak sanırım.. :) neyse sorun olursa bu başlığa yazarlar zaten... kolay gelsin..
İnadına SMF 1.1.X

BahanesiBoL

TRnative.com

www.trnative.com [nofollow]

DivX Film - Dizi - Anime Geniş Download Arşivi...

byserco

google de indexlenmek için modifikasyon yapanlar bunu uygularsa zararlı çıkar. çünkü her mesajın başlığı title olarak geliyor. daha fazla başlık daha fazla title ve daha fazla ziyaretci demektir hepsi aynı olursa hiçbi anlamı kalmaz. ama her modifiye bir emektir teşekkürsüz bırakmamak gerekir. teşekkür ederiz.
her insan ayrı bir lisan
hepsinden anlamaz bir insan
hep bildiği gibi anlar
ne söylersen ne anlatırsan!

Gogen

Quote from: byserco on July 07, 2008, 06:51:43 PM
google de indexlenmek için modifikasyon yapanlar bunu uygularsa zararlı çıkar. çünkü her mesajın başlığı title olarak geliyor. daha fazla başlık daha fazla title ve daha fazla ziyaretci demektir hepsi aynı olursa hiçbi anlamı kalmaz. ama her modifiye bir emektir teşekkürsüz bırakmamak gerekir. teşekkür ederiz.
Bu modifikasyonun  bahsettiğin şeyle hiç bir ilgisi yokki. Bütün başlıkları değiştiriyor. Örnek: "yardım!!" diye bir konu açıldı ve üstüne bir kaç mesaj yazıldı. Sen de admin olarak gelip bütün başlıkları "xxxxx konusunda yardım" olarak değiştirdin. Bunun google indexlemesine olumsuz değil, olumlu etkisi olur.  :)

Pяηѕѕ LF

Quote from: ア尺乇刀丂乇丂 on April 22, 2008, 04:01:10 PM

Sanki az anladim gibi  :) simdi.. güzel bir açiklama yapmissin lol.. tesekkür ederim Alpay. kolay gelsin.

Tam olarak bugün anladim bu modu  :D keske böyle bir sey yapilsa bütün basliklar degisse diye düsünüyordum bu mod geldi aklima hazir'da duruyomus burda  :) tekrar tekrar tesekkürler. Umarim yüklerken bir sorun cikmaz  :P  yoksa yine yazmak zorunda kalirim.

kolay gelsin.

post.template.php degisiklik yapilmis :

</tr>' : '', '
</table>
</div>
</td>
</tr>';

Bunu bulamiyorum ama bu kod var zannedersem yerinde :

<tr>
<td class="smalltext"><label for="check_announce"><input type="checkbox" name="announce_topic" id="check_announce" value="1" class="check" /> ' . $txt['announce_topic'] . '</label></td>
<td class="smalltext"></td>
</tr>' : '';
if ($context['user']['is_admin'])
{
echo ' <tr>
<td class="smalltext"><label for="check_postasforumstaff"><input type="checkbox" name="postasforumstaff" id="postasforumstaff" value="1" class="check" /> '.$txt['adminscanpostasaltuser'].'</label></td>
</tr>';
}
echo ' </table>
</div>
</td>
</tr>';

ve bunu eklemem gerekiyor :

if ($context['can_modify_any'] && isset($_REQUEST['msg']) && $context['is_first_post'])
{
echo ' <tr>
<td class="smalltext"><label for="check_changeallsubject"><input type="checkbox" name="changeallsubject" id="changeallsubject" value="1" class="check" /> ' . $txt['changeallsubject'] . '</label></td>
</tr>';
}
echo ' </table>
</div>
</td>
</tr>';

biraz karisik td tr vs. yapabilen bir akradas kodlari entegre edip verebilirmi.

kolay gelsin.

1.1.21 Default

Hoochie Coochie Man

Sende de bende olduğu gibi "Admin kullanıcı yerine mesaj atabilir" modu yüklü, kodlamalar aynı yere geldiği için karışıklık olabiliyor, buyur benim kodlardan göstereyim:

Code (bul) Select
                           {
                              echo '   <tr>
                                          <td class="smalltext"><label for="check_postasforumstaff"><input type="checkbox" name="postasforumstaff" id="postasforumstaff" value="1" class="check" /> '.$txt['adminscanpostasaltuser'].'</label></td>
                                       </tr>';
                           }
                     echo '            </table>
                                 </div>
                              </td>
                           </tr>';

Code (değiştir) Select
                           {
                              echo '   <tr>
                                       </tr>';
                           }
if ($context['can_modify_any'] && isset($_REQUEST['msg']) && $context['is_first_post'])
{
echo ' <tr>
<td class="smalltext"><label for="changeallsubject"><input type="checkbox" name="changeallsubject" id="changeallsubject" value="1" class="check" /> ' . $txt['changeallsubject'] . '</label></td>
</tr>';
}
echo ' </table>
</div>
</td>
</tr>';
İnadına SMF 1.1.X

Pяηѕѕ LF

*erhan

Tesekkür ederim kodlarini paylastin için. Deneme yaptim ve çalisti degistirdi basliklari :).

Kolay gelsin.
1.1.21 Default

Hoochie Coochie Man

İnadına SMF 1.1.X

Advertisement: