Kako namestiti Hide Tag Special da mogu samo da vide registrovani clanovi ?

Started by hzxlpmpf, October 26, 2007, 06:40:53 AM

Previous topic - Next topic

hzxlpmpf

Zdravo.
Meni zanima kako da namestim Hide Tag Special da mogu da vide samo registrovani clanovi ?

Molim vas mi odgovorite
Zahvalan unapred.

ecanikajo

Idi u Post and Topisc zatim HIDE TAG SPECIAL i u opciji Allowed Groups to see a hidden content without posting: cekiraj opciju Check All

pronadji



motorola

ja sam naso ovaj mod http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=118
instaliro ga nije prijavlio nikakvu gresku, i nesto se sjebalo, mozete videti na nba-balkan.com, skoro gde god da se klikne izbaci gresku, st ada radim, pomozite ljudi :'(


motorola

nisam mogao da udjem u admin panel takodje, i onda sam uspeo da sredim admin panel uso i unionstaliro, ali ostalo mi da sredim fajl display.php koji se nalazi u source, kaze da ne valja zadnji red, ali ne znam sta nije u redu


motorola

mozes li molim te da pogledas, tu zagradu, a primetio sam jos par gresaka, koje ja mislim da cu moci da sredim, ali ovo je najbitnije,

MarkoWeb

Znaces da popravis gresku?
Pa da znas bar da php stranice pocinju za <?php a zavrsavaju se na ?> video bi da ovaj kod koji si postavio nije potpun...ti fali nastavak/kraj ;)

motorola

ali ja sam bio vec postavio ?> na kraju, i nije htelo, evo sad opet, i opet prijavljuje gresku :-[


MarkoWeb

Quote from: motorola on November 04, 2008, 10:37:17 AM
ali ja sam bio vec postavio ?> na kraju, i nije htelo, evo sad opet, i opet prijavljuje gresku :-[
Ovo je kao da si coveku zastio patike na pola stomaka i ocekujes da trci...
Fajl ti nije potpun, ubaci orginalni fajl.





motorola

imo sam, ali izbriso sam, ali svejedno uradio bi ja bekap, al na tom modu nije prijavljivo nijedan eror, stvarno ne znam


Advertisement: