News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

www.denizmahmuru.net

Started by iborotti, February 25, 2007, 05:29:49 PM

Previous topic - Next topic

iborotti

www.denizmahmuru.net

Yeni bir heyacana hazır olanların yeri. Bu heyecanını Türkçe kurallarına uygun bir çerçevede uygulayanların buluştuğu bir yerdir.

İsmine göre deniz kadar masum bir site gibi gelebilir ama sizce deniz kadar masum mu acaba?

Ayrıca bu siteme ek olarak herkesin bir Hayran (Fanatik) Kulübü yani Fan Kulübü olması açısından Kendi Fan Klübünü Kendin Kur sloganıyla açtığım bir sitem daha var.

www.fanklupler.com

Şimdi neden kulup değil de klup diye sorarsanız domaini alırken u harfini eksik yazmışım bu şekilde almak zorunda kaldım :) ama fena olmadı hiç değilse Türkçe sayılır ne fan club ne de fun club ;)

Herkesin yorumlarına şimdiden çok teşekkür ederim.

woad.raider

zaten biliyorum ben :D banner i güzel forum bu :)

cool banner,good luck ;)

iborotti

Çok sağol dostum desteğin için sağol :) İade-i destek geliyo :D

fir4t

Really Your Banner is Wonderful :) [Gerçekten Bannerin Harika :=) ]

woad.raider

hakkaten very funny and çok excellent bir banner yahu :D

erkan

bence de içeriği harika bi site :)

9firat3

güzel site iyi şanslar :)

nice site good luck  

proytur

nice site good luck  
hxxp:www.programturkey.com/index.php?board=3.0 [nonactive] Antivirüs
hxxp:www.programturkey.com/index.php?board=5.0 [nonactive] Arama - Sınıflandırma
hxxp:www.programturkey.com/index.php?board=6.0 [nonactive] Arşivleme (Sıkıştırma/Açma)
hxxp:www.programturkey.com/index.php?board=7.0 [nonactive] Bakım - Onarım
hxxp:www.programturkey.com/index.php?board=8.0 [nonactive] CD - DVD Araçları
hxxp:www.programturkey.com/index.php?board=9.0 [nonactive] Çeşitli
hxxp:www.programturkey.com/index.php?board=10.0 [nonactive] Dini Program ve Belgeler
hxxp:www.programturkey.com/index.php?board=11.0 [nonactive] Dosya - Sürücü Yönetimi

projeokulu

Really Your Banner is Wonderful
hxxp:www.projeokulu.org [nonactive]
www.e-kartvizitim.com
www.bilgiligenc.info

forumdenge.com

www.forumdenge.com/forum
www.forumdenge.com

sivilce

ingilizceye evet.ama İngilizce-Türkçe karışımına hayır.ya tam İngilizce ol,ya da tam Türkçe.değerin bilinsin hayırlı olsun.ama adıyla tezat olması hoş değil bence.

iborotti

evet zaten bende böyle düşündüğüm için 3 ay önce site ismimi değiştirmiştim www.denizmahmuru.net yapmıştım burayı düzenlemeyi unutmuşum :)

sivilce

hayırlı olsun o zaman tebrikler ve teşekkürler.

ForumerkeZ.Org

Ben site zaten üyeyim tek kelimeyle mükemmel bir site ( site sayesinde TÜRKÇE yi hatırladım)

Advertisement: