Sta treba da uradim? Boje slova boardova i podforuma...

Started by tarantula14, November 26, 2006, 06:32:03 AM

Previous topic - Next topic

tarantula14

Da li je uopste moguce namestiti razlicite boje slova boardova (ispisani na onim headerima) i boje slova imena podforuma?

Hm, ne znam da li sam se bas najpravilnije izrazio, ali nadam se da cete me razumeti... ::)

kopmania

Quote from: tarantula14 on November 26, 2006, 06:32:03 AM
Da li je uopste moguce namestiti razlicite boje slova boardova (ispisani na onim headerima) i boje slova imena podforuma?

Hm, ne znam da li sam se bas najpravilnije izrazio, ali nadam se da cete me razumeti... ::)

naravno da je moguce samo stavis ispred imena <font color=#kod boje>Ime foruma</font>

;)
Uzivaj u skijanju dok mozes

tarantula14

#2
Hvala, pokusacu.
Samo jos jedno pitanje...
Gde u CSS-u (ako uopste moze) da promenim da imam dve boje pozadine postova. Da se smenjuju... Pozadina jednog posta u jednoj, sledeceg u drugoj boji?

E, sorry, a gde ispred imena?  :(

tarantula14

Evo na sta sam mislio:

http://arsenal-serbia.com/forum/index.php

Zelim da mi ovo ArsenalSerbia, Arsenal, Fudbal i sve sto je na crvenom bude belo, a da imena podforuma(samo imena, ne i ovaj kratak opis budu u ovoj crvenoj). Da li je moguce izmeniti?

kopmania

Uzivaj u skijanju dok mozes

tarantula14

Quote from: kopmania on November 26, 2006, 07:17:49 AM
Quote from: tarantula14 on November 26, 2006, 06:32:03 AM
Da li je uopste moguce namestiti razlicite boje slova boardova (ispisani na onim headerima) i boje slova imena podforuma?

Hm, ne znam da li sam se bas najpravilnije izrazio, ali nadam se da cete me razumeti... ::)

naravno da je moguce samo stavis ispred imena <font color=#kod boje>Ime foruma</font>

;)

Quote from: tarantula14 on November 26, 2006, 07:28:00 AM
E, sorry, a gde ispred imena?  :(

MarkoWeb

Quote from: tarantula14 on November 26, 2006, 07:47:55 AM
Evo na sta sam mislio:

http://arsenal-serbia.com/forum/index.php

Zelim da mi ovo ArsenalSerbia, Arsenal, Fudbal i sve sto je na crvenom bude belo, a da imena podforuma(samo imena, ne i ovaj kratak opis budu u ovoj crvenoj). Da li je moguce izmeniti?

naravno da je moguce :)
samo zameni slike koje se nalaze u.
/Themes/default/images/titlebg.png
(primr je za default temu, isti je slucaj  sa ostalima samo sliku ubacujes ne u default nego u temu koju koristis)

a sto se tice boje...trbalo bi da u stayle.css fajlu moze da se promeni i na samom pocetku kolko se secam pise:

/* Normal, standard links. */
a:link, a:visited
{
color: #000000;
background-color: transparent;
text-decoration: none;
}

izmeni samo u boju koju oces... i trebalo bi da zavrsi poso

Waske

Ja mislim da moze ovo sto kompania kaze, ali interesuje da ne kucam one kodove moze li ovako
<font color=#blue>Ime foruma</font> ili kako vec  !


Advertisement: